برای سفارش مستقیم پروژه با شماره‌های 09330073533 تماس بگیرید

تنظیم اختلاف ساعتی

ساعت مورد نظر خود را با توجه به ساعت جهانی تنظیم کنید. بطور مثال اگر در تهران زندگی می کنید ساعت شما از ساعت جهان ۳ ساعت و نیم جلو هست بنابراین شما قادر هستید تا زمان سایت را براحتی تغییر دهید.

سطح دسترسی

امکان تخصیص سطوح مختلف کاربری. بنابراین با توجه به سطحی که شما برای یک کاربر خاص تعیین می کنید آن کاربر به امکانات خاصی دسترسی پیدا می کند.

مشخصات کاربران

هر کاربری پس از ثبت نام می تواند مشخصاتی برای خود نظیر آدرس ایمیل، آی دی مسنجر،  توضیحات در مورد خودش و … را تعیین کند و شما می توانید هر قسمتی را با توجه به نیاز در سایت خود قرار دهید.

نصب و بروزرسانی آسان

شما می توانید خیلی سریع و بسادگی هسته وبسایت را آپدیت کنید

کاملا دینامیک و انعطاف پذیر

تمام مطالب و صفحات با توجه به نیاز کاربر در همان لحظه ساخته می شود. این بدین معناست که صفحات شما به سرعت ساخته و نمایش درمی‌آید و میزان حجمی که روی هاست شما اشغال می شود بسیار پایین است.

فیدها

ارائه نسخه های مختلفی از فیدRSS – Atom  – RDF . همچنین نسخه فید ها تنها محدود به مطالب نمی شود بلکه فید های گوناگونی مانند  دسته بندی – نویسنده خاص – نظرات یک مطلب نیز ارائه می گردد.

علاوه بر این شما قادر خواهید بود تا حداکثر میزان مطالب در یک فید را مشخص کرده و یا فیدتان را بطور ناقص و کامل در بیاورید.

آدرس دهی برای مطالب

براحتی فرمول آدرس دهی مطالب خود را تغییر دهید. این امکان به شما گستره انتخاب وسیعی را می دهد. در ضمن در صورت استفاده درست از این قابلیت باعث می شود که مطالب شما بسیار بهتر در موتور های جستجو نظیر گوگل ذخیره شود و نتیجه آن نیز بازدید بسیار بیشتر از صفحات شما است.

ارتباط با دیگر سایتها

با ارائه قابلیت هایی همچون بازتاب و PingBack این امکان به شما داده میشود تا ارتباط بسیار بهتری با دیگر سایتها  داشته باشید.

رمز عبور برای مطالب

شما می توانید براحتی برای مطالب و صفحات خود رمز عبور قرار دهید. بدین صورت بازدیدکنندگان تنها در صورت وارد کردن رمز صحیح قادر به مشاهده مطالب خواهند بود.

فرستادن مطلب برای آینده

شما قادر هستید مطلبی را امروز بنویسید و با تنظیم کردن آن کاری کنید که سایت بطور خودکار آن مطلب را در تاریخ و ساعت مشخص شده توسط منتشر کند

مطالب چند صفحه ای

اگر مطالب شما طولانی هست، می توانید مطالب خود را به چند صفحه تقسیم کنید تا کاربران نیاز به بالا و پایین بردن صفحه نباشند.

بارگذاری فایل و تصاویر

بصورت مستقیم در قسمت نوشتن مطالب قادر هستید فایل ها و تصاویر مورد نیاز خود را بصورت مستقیم بارگذاری ( آپلود ) کرده و تنها با یک کلیک آنرا درون مطلب خود جاسازی کنید.

دسته بندی مطالب

قادر هستید برای یک مطلب بی نهایت دسته بندی و موضوع تعیین کنید. همچنین می توانید برای موضوعات زیر مجموعه و برای زیر مجموعه ها نیز زیر مجموعه و الی آخر تعریف کنید .

ذخیره بصورت پیش نویس

خیلی از مواقع ممکن هست مطلبی را نیمه کاره بنویسید. در اینصورت قادر هستید این مطالب را که هنوز آمادگی درج در سایت را ندارند بصورت پیش نویس ذخیره کرده تا در زمان مورد نیاز آنها را منتشر کنید.

پیش نمایش

می توانید همواره پیش نمایش مطالب نوشته شده را بر روی سایت خود مشاهده کنید.

ابزارهای نوشتاری

هماهنگی با بیشتر نرم افزارهای وبلاگ نویسی. بوسیله این نرم افزارها قادر هستید بدون نیاز به مراجعه و حتی در حالت آفلاین مطالب را بنویسید و در هنگام آنلاین شدن آنها را در سایت منتشر کنید. از نمونه این برنامه ها می توان به برنامه Windows Live   Writer  اشاره کرد

ارسال مطلب بوسیله ایمیل

قادر هستید سایت خود را با استفاده از ایمیل بروز کنید.

ستون کناری

می توانید براحتی ستون کناری سایتتان را تغییر دهید. کافیه گزینه های مورد نیاز را با موس کشیده و در جای مناسب رها کنید

بایگانی

بصورت خودکار مطالب بر حسب مقادیری دسته بندی می شوند. شما قادر هستید دسته بندی هایی زمانی بر حسب روز – هفته – ماه و سال داشته باشید. از دیگر دسته بندی ها می توان به دسته بندی موضوعاتی و دسته بندی برحسب نویسنده اشاره کرد.

جستجو

ارائه  موتور جستجوی توکار برای مطالب. کاربران بوسیله این جستجو می توانند در مطالب شما جستجو کنند.

ساخت یک انجمن

با دارا بودن قابلیت هایی چون بازتاب – pingbacks و نظرها ارتباط خوبی با خوانندگان و سایتهای دیگر ایجاد کنید.

اجازه برای تگ های  html

اجازه استفاده از تعداد محدودی از تگ های html  در قسمت نظرها، بطوری که این تگ ها هیچ گونه مشکل امنیتی ای برای شما به وجود نمی آورند.

مدیریت

مدیریت بسیار دقیقی بر روی نظرها و بازتاب ها داشته باشید. شما می تونید مدیریت کنید:

  • تمام نظرات رو قبل از نمایش در سایت
  • نظراتی حاوی کلماتی مشخص
  • نظرات فرستاده شده از یک آی پی خاص
  • نظراتی با بیش از یک تعداد مشخص لینک

همچنین در کنار این گزینه ها یک ضد هرزنامه بسیار قوی نیز درنظر گرفته شده است

اطلاع رسانی

شما می توانید سایت را جوری تنظیم کنید که در صورت ارسال یک نظر جدید و یا قرار گرفتن یک نظر در قسمت مدیریت به شما ایمیل ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *